Okunma

Google’da İşler Ne Durumda?


27 Eylül 2009 Pazar 09:10
Google’da İşler Ne Durumda?

Dünya devi Google, yıllardır internet kullanıcıları tarafından oldukça olumlu sözlerle karşılanan, her hizmetiyle gönüllerde taht kuran bir şirket olmayı başardı. Bu oluşan güven, şüphesiz ki kolay kolay kırılamaz. Dolayısıyla kullanıcılar tarafında Google’ın kredisi bir hayli yüksek. Son zamanlarda firmanın Gmail hizmetinde yaşanan sıkıntılar, eğer başka bir firmada yaşansaydı çok daha acımasızca eleştirilirdi.

Gmail’de son 3 ayda bir hayli erişim sorunu yaşandı. Bu sorunlardan bazıları uzun, bazıları ise kısa süreli olsa da, sorunun dünya çapında olması ve işlerini Gmail üzerinden halleden birçok insanın mağdur duruma düşmesi, problemin çapını bir hayli büyüttü.

Eğer Google’ın bu sorunlar ile ilgili çözümler aldığını düşünürsek, ve buna rağmen sorunlar çıkmışsa, gerçekten çok sıradışı teknik arızalar yaşıyor demektir. Fakat Google’da işlerin iyi gitmemesi gibi bir durum kimsenin aklına bile gelmeyeceğinden Google, bu teknik problemleri bakalım önümüzdeki günlerde de sürdürecek mi.

:: Gmail’in son zamanlarda sorunlar yaşaması, Google’ın kredisini bitiriyor mu?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google’da İşler Ne Durumda?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet ben de başka arama moturuna geçmeyi düşünüyorum

" Google’da İşler Ne Durumda? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’da İşler Ne Durumda? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’da İşler Ne Durumda? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "