Okunma

Google’da PDF Görüntülemek Kolaylaştı


10 Temmuz 2009 Cuma 06:47
Google’da PDF Görüntülemek Kolaylaştı

Bugüne kadar arama sonuçlarında yer alan PDF dokümanları için “HTML olarak görüntüle” seçeneğini sunan Google, bu yöntemle bazı görsellerin ve yazı formatlarının bozunmasına engel olamıyordu. Nihayet geliştirici ekip, Gmail ve Google Docs‘ta kullanılan PDF görüntüleyiciyi Google arama sonuçlarında da sunmaya başladı.

Henüz tüm PDF dosyaları için geçerli olmasa da, doğru aramayı yaptığınızda sadece “Görüntüle” sonucu tıklayarak, Google’ın PDF görüntüleyicisi ile çok daha hızlı bir şekilde PDF dokümanları açabileceksiniz.

:: Google’da PDF dosyalarına ihtiyaç duyuyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google’da PDF Görüntülemek Kolaylaştı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    faydalı bir özellik pdf okuyucu kurmaktansa google ile görüntülemek daha iyi

" Google’da PDF Görüntülemek Kolaylaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’da PDF Görüntülemek Kolaylaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’da PDF Görüntülemek Kolaylaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "