Okunma

Bu Logo Ne Anlama Geliyor?


23 Aralık 2010 Perşembe 14:31
Bu Logo Ne Anlama Geliyor?

Google, posta kartı niteliğinde bir logo ile kullanıcılarının karşısına çıktı bugün. Çok kimlikli 17 interaktif görselden oluşan yeni Google logosu, dünyanın dört bir yanından tatil objelerini içeriyor.


Google’ın yeni logosunda ilginç görseller var.

Logoda Ud da Yer Alıyor

Rusya’daki St. Basit Katedrali’nden Çin Seddi’ne, Şili Şarabı’ndan Venedik Gondolları’na kadar geniş bir yelpazede çok kimlikli bir logo hazırlanmaya çalışılmış. İçerisinde Türk – Arap kültürüne has sayılabilecek “ud” da bulunan logoda, her görselin üzerine tıkladığında ilgili aramaya yönlendiriliyorsunuz.

Google’ın, Temmuz ayında hazırlıklarının başladığını belirttiği logo için 5’i “doodle” tasarımcısı olmak üzere 250 kişilik bir ekibin çalıştığını ifade etmiş. Logoda dünyanın dört bir yanından 17 kare yer alıyor.

 

:: Google’ın yeni logosunu beğendiniz mi?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Logo Ne Anlama Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Logo Ne Anlama Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Logo Ne Anlama Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "