Okunma

Google’dan Nexus 2 Hamlesi!


11 Kasım 2010 Perşembe 18:34
Google’dan Nexus 2 Hamlesi!

Birkaç gün önce sizlere Google‘ın, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ile ilgili söylentilerini sunmuştuk. Google Nexus Two Söylentileri başlığıyla duyurduğumuz haberde, Google’ın Nexus One’da hayal kırıklığı yaşamasına rağmen, bu piyasadan vazgeçmeyeceğini ve yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor olabileceğini söylemiştik.

Görünen o ki söylentiler doğru! Zira bir internet sitesinde, açılmayan bir imajın bilgileri arasında Nexus S for T-Mobile yazısı görüldü.

 

 

Nexus S adıyla satışa sunulacak olan Nexus’un ikinci modeli ile ilgili henüz net bilgiler yok. Öte yandan Google da henüz Nexus’un geleceği ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

:: Nexus One’dan ağzı yanan Google, sizce Nexus S ile bu pazardaki itibarını düzeltebilecek mi?

 

Google Nexus Two Söylentileri
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Nexus 2 Hamlesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Nexus 2 Hamlesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Nexus 2 Hamlesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "