Okunma

Google’ın Dalgası Büyüyor!


30 Eylül 2009 Çarşamba 08:59
Google’ın Dalgası Büyüyor!

Google Wave, oldukça iddialı bir Google ürünü olarak biliniyor. Halen daha sınırlı sayıda test katılımcısına sahip olan sosyal ağ, aralarına yeni katılımcılar alacağını açıkladı. Google Wave’in sitesine giderek Gmail hesabınıza giriş yaptığınızda, davetiye talebinde bulunuyorsunuz. Ardından eğer kabul edilirse size bir bilgilendirme maili gelecek. 100.000’e yakın test üyesine sahip site, tam anlamıyla dışarı açıldığında, bakalım Google’ın dediği gibi internet hayatımızı kökten değiştirmeyi başaracak mı.

İnternetin son yıllarda sosyal ağ üzerine kurulu siteleri ön plana çıkarması itibariyle, Google’ın bu sosyal ağ siteleri arasına sokacağı Google Wave, büyük umutlarla geliyor. Google’dan gelen açıklamada; “Wave, henüz prime time’a hazır değil. Elimizden geleni yapıyoruz” denildi. Facebook, Twitter, Yahoo Meme, Tumblr gibi sitelerin yanında Google Wave nasıl işler başaracak merakla bekliyoruz.

Google Wave

:: Google Wave’den beklentileriniz nelerdir?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google’ın Dalgası Büyüyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bunu da doldururlar zaten millet bir tane sosyal ağ sitesine üye olmuyorki…

" Google’ın Dalgası Büyüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’ın Dalgası Büyüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın Dalgası Büyüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "