Okunma

Google’ın Dini İmanı Var mı?


08 Ocak 2009 Perşembe 22:28
Google’ın Dini İmanı Var mı?

Google, internetin sunduğu özgürlüğü ülkeden, dinden, ırktan ve siyasetten bağımsız olarak herkese ulaştırmak için geliştirilen bir arama motoru. Evrensel amaçlarla kurulmuş olan bu arama motorunu özelleştirmek de mümkün.

Bu da Katolik Google

Kişisel ihtiyaçlara göre özelleştirmek için sunulan bu seçeneği, radikal filtrelemeler için uygulayanlar da mevcut. Bunlardan biri de catholicgoogle.com adresinden yayın yapan site.

Adından da anlaşıldığı gibi, bu site üzerinden yapılan aramalarda çıkan sonuçlar, sadece Katolik mezhebine uygun olan içeriklerden oluşuyor.


Sitenin logosu da bu şekilde

:: Her mezhep için bir Google yaparlar mı dersiniz? Forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google’ın Dini İmanı Var mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Forbidden
    Your client does not have permission to get URL …
    We apologize for your inconvenience, but this request could not be processed.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bence her kategori için ayrı arama bolumleri olusturması gerekir

" Google’ın Dini İmanı Var mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’ın Dini İmanı Var mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın Dini İmanı Var mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "