Okunma

Görev Yöneticinize Küçük Bir Dokunuş


28 Nisan 2009 Salı 06:36
Görev Yöneticinize Küçük Bir Dokunuş

Çoğunlukla başımız sıkıştığında başvurduğumuz Görev Yöneticisi, işletim sisteminizde olup biten birçok eylemi görüntüleyebildiğiniz, Windows’un en işlevsel araçlarından biri. Ancak yeşilin hakim olduğu renk yelpazesi sizin de hoşunuza gitmiyorsa, Blue TaskManager sayesinde hem Windows XP hem de Vista‘da mavinin çok daha dinlendirici bir tonuyla Görev Yöneticisi’ni kullanabilirsiniz.

Ücretsiz İndirin

Kendi işletim sisteminize uygun sürümü indirdikten sonra, sıkıştırma klasöründeki dosyaları çıkardığınızda, ister işlem dosyası ile doğrudan mavi renkli Görev Yöneticisi‘ni çalıştırın, isterseniz de “File Replacement” metnindeki eylemler ile kalıcı olarak görev yöneticinizi değiştirin. Bilgisayarınıza yeteri kadar hakim değilseniz, ilkini yapmanızda fayda var.

:: Windows XP için Blue TaskManager’ı indirin.

:: Windows Vista için Blue TaskManager’ı indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Blue TaskManager
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Görev Yöneticinize Küçük Bir Dokunuş”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    windows 2000 için blue task managerı görebilickmiyiz acaba (:

" Görev Yöneticinize Küçük Bir Dokunuş konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görev Yöneticinize Küçük Bir Dokunuş ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görev Yöneticinize Küçük Bir Dokunuş ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "