Okunma

Görüntü ve Sesler Artık Daha Net


06 Ekim 2009 Salı 18:09
Görüntü ve Sesler Artık Daha Net

Philips HTS7540 ev sinema sistemi, dijital amplifikatörler ile net ve güçlü ses çıkışı sunarken, patentli DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar sağlıyor. Yumuşak Konik Tweeter’lar son derece net yüksek ve orta frekans ses üreterek hoparlörlerden gelen sesin genel netliğini artırıyor. Philips HTS7540 ev sinema sistemi’nde bulunan Clear Voice teknolojisi filmlerde ve müziklerde seslerin daha iyi duyulabilmesini sağlıyor. Patenti Philips’e ait olan FullSound teknolojisi, MP3 dosyalarınızı CD kalitesinde dinelemenize olanak tanıyor. Philips HTS7540’nin DTS-HD ve Dolby TrueHD özellikleri yüksek tanımlı surround ses sağlayarak bulunduğunuz ortamı canlandırıyor.

Tüm eğlence sistemlerinizi bağlayabileceğiniz Philips HTS7540 ev sinema sistemi, Energy Star özelliğiyle düşük güç tüketerek enerji tasarrufu sağlıyor.

 

Philips HTS7540 ev sinema sistemi’nin BD-Live özelliği çevrimiçi ekstra Blu-ray içeriklerden faydalanmanıza olanak tanıyor. EasyLink özelliği, tek uzaktan kumandayla tüm EasyLink ürünlerini kontrol ederken, yüksek hızlı USB 2.0 bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatmanıza yardımcı oluyor.

:: Ev sinema sistemlerinde hangi markayı tercih edersiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Görüntü ve Sesler Artık Daha Net konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntü ve Sesler Artık Daha Net ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntü ve Sesler Artık Daha Net ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "