Okunma

Görüntüleri Web Üzerinde Kaydedin


15 Ocak 2009 Perşembe 19:11
Görüntüleri Web Üzerinde Kaydedin

Java platformunda çalışan web tabanlı bir görüntü yakalama uygulaması olan ScreenToaster‘ı geçtiğimiz aylarda incelemiştik. O günlerde bilgisayara kayıt yapamayan ve ses kaydı da bulunmayan servis, bu hafta büyük yeniliklerle tekrar gündeme geldi. Artık ScreenToaster ile sesleri naklen kaydedebilir, farklı hızda kayıt yapabilir ve webcam görüntünüzü ekran kaydına gömebilirsiniz.

Kayıt dosyalarını AVI formatında indirme olanağının da eklendiği ScreenToaster, sitede hesap açma sürecini de oldukça kısaltmış durumda. Video kalitesinin yeterli seviyede olduğu web uygulamasını buradan kullanmaya başlayabilirsiniz.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ScreenToaster
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Görüntüleri Web Üzerinde Kaydedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntüleri Web Üzerinde Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntüleri Web Üzerinde Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "