Okunma

Göstericilere Gözdağı


03 Ağustos 2009 Pazartesi 08:13
Göstericilere Gözdağı

 

Polislerin ya da diğer güvenlik güçlerinin, şüphelileri ya da göstericileri etkisiz hale getirmek için kullandıkları şok silahlarını duymuşsunuzdur. Bu silahlar hedef aldıkları kişilere yüksek voltajda elektrik vererek etkisiz hale getiriyorlar. Ölümcül olmayan bu silahlar birini durdurmak için en ideal silahlardan biri.

Kalabalık gruplara karşı çok da etkili olmayan bu silahlar artık bu handikaplarından kurtuluyor. The Shockwave adı verilen bu silah, üzerinde 12 adet şok silahı barındırıyor. Akın akın gelen kalabalık grupların ön saflarını durdurabilecek kapasiteye sahip olan bu cihazın bir dezavantajı var, o da tek atımlık olması. Yani bir seferde 12 adet şok silahını ateşledikten sonra bir işlevi kalmıyor. Ancak yine de görüntüsüyle psikolojik olarak insanları etkileyip durdurabilir.

:: Bu silah kalabalık gruplara karşı etkili olur mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Göstericilere Gözdağı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok güzel bi haber, teşekkürler sdn.

" Göstericilere Gözdağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Göstericilere Gözdağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Göstericilere Gözdağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "