Okunma

GPU-Z Güncellendi


25 Mayıs 2008 Pazar 21:00
GPU-Z Güncellendi
Bilgisayarının donanımıyla uğraşmayı sevenler için vazgeçilmez araçlardan olan GPU-Z yazılımı güncellendi. Temel olarak, bilgisayarda bulunan grafik kartının veya kartlarının her türlü özelliğini gösteren GPU-Z, basit bir arayüzde çok bilgi sunuyor. En son 0.2.2 sürümüne güncellenen yazılıma i945G, Q35, G31/G33, G84, G92, G96, GT200, G86M, G84M, RV 770 (Radeon HD 4800) ve C79 yongaları ve türevlerini tanıma konusunda daha fazla yetenek kazandırılmış. Ayrıca birkaç küçük bilgi güncellemesi daha mevcut.

:: Yazılım önerilerinizi SDN forumlarında bekliyoruz.

Bilgi için: TechPower-up
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GPU-Z Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GPU-Z Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GPU-Z Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "