Okunma

GT5’de Gece/Gündüz Döngüsü!


29 Eylül 2009 Salı 18:53
GT5’de Gece/Gündüz Döngüsü!

Ardı arkası kesilmeyen Gran Turismo 5 haberlerine bir yenisi daha eklendi. Daha önce de sözü verildiği üzere, Gran Turismo 5’de gece/gündüz döngüsünün olacağı ve hava şartlarının anlık olarak değişebilen bir yapıya sahip olacağı bildirildi.

Gran Turismo 5, Forza Motorsport 3‘teki gibi bir gece/gündüz döngüsü dışında, yağmur gibi atmosferik koşullarında kusursuz şekilde oyuna yansıtıldığı bildirildi. Bununla da yetinmeyen firma, tekerleklerin yol tutuşunun yalnız kullanım ile ilgili olmadığını, yağış ve lastik sıcaklıklarının dahi yol tutuşuna etki ettiği bildirildi.

İki farklı tipte şeklinde tüm araçlar için hasar modellemesinin de unutulmadığı yapımda, standart araçlar yalnız boya çizilmesi ve ayna kırılması yaşayacakken, yarış araçları kapı ve tampon gibi full hasar modellemesine sahip olcak. Gran Turismo 5, 31 Mart 2010‘da oyun severler ile buluşacak.

:: Sizce bir oyun bu kadar gerçekçi olmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GT5’de Gece/Gündüz Döngüsü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GT5’de Gece/Gündüz Döngüsü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GT5’de Gece/Gündüz Döngüsü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "