Okunma

GT 5’in Son Halinden İlk Görüntüler


02 Eylül 2009 Çarşamba 10:24
GT 5’in Son Halinden İlk Görüntüler

Bu kadar uzun süre bekledikten sonra, Gran Turismo 5‘in artık tamamlanma aşamasına geldiğine inanmak oldukça güç geliyor. Yıllardır süren dedikodular ve haberler ardından, Polyphony Digital tarafından Gran Turismo 5‘in ilk resmi resimleri yayınlandı.

Yapımın satışa sunulacak versiyonundan alınan ekran görüntüleri, aslına bakılırsa çok açıklayıcı bir yapıya sahip değiller. Hatta resimlerin bu yıl içinde gerçekleştirilen E3 fuarında yayınlanan trailer videosundan çok da farklı bir şey anlatmadığı söylenebilir. Yinede resimlerin olağan üstü güzel ve PS3 için yayınlanan ilk resmi Gran Turismo 5 resimleri olduğunun altını çizmekte fayda var.

:: Gran Turismo bekleneni verebilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GT 5’in Son Halinden İlk Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GT 5’in Son Halinden İlk Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GT 5’in Son Halinden İlk Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "