Okunma

GTA 4 İçerik Paketi Detayları


31 Ağustos 2009 Pazartesi 10:38
GTA 4 İçerik Paketi Detayları

Rockstar Games tarafından geçtiğimiz günlerde Las Vegas’ta gerçekleştirilen GameCrazy etkinliğinde duyurulan, Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony isimli DLC (Downloadable Content – İndirilebilir İçerik) paketi için detaylar gelmeye devam ediyor. Yalnızca yükleme ekranına ait görseli bulunan yapım için Rockstar Games tarafından dört yeni ekran görüntüsü de yayınlanmış bulunuyor.

Oyunda bu kez ana karakter olarak Luis Lopez kontrol edilecek. Zırhlı, makineli tüfekli ve RPG atıcılı yeni bir helikopteri de kontrol edebileceğimiz yapımda, oyuncular küçük bot ve yatları havaya uçuracak, helikopterden paraşütle atlayarak havaya uçurulacak binaların üstüne konabilecek. Silahlar bakımından da artış gösterecek olan The Ballad of Gay Tony’de, daha ufak otomatik tüfekten, taret boyutlu makineli silaha kadar geniş bir yelpazeye sahip olacağız. Yarın itibari ile ilk trailer’ı yayınlanacak olan yapım, sadece Xbox360 için 29 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak.

 

:: Sizce GTA 5’te neler olmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GTA 4 İçerik Paketi Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GTA 4 İçerik Paketi Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GTA 4 İçerik Paketi Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "