Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net

GTA 5 Crack Çıktı!

Ana sayfa /

PC oyuncularının merakla beklediği GTA 5 geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden indirime sunulmuştu. Biz de oyun çıkar çıkmaz sizler için incelemiştik.

GTA 5 PC İncelemesi

Kırılmaz dediler kırıldı

Rockstar Games, GTA 5 için korsan oynamak mümkün olmayacak şeklinde açıklama yapmıştı. Ancak GTA 5 PC ön indirime sunulduktan sonra çeşitli Torrent sitelerine yüklenmeye başlanmıştı bile.

GTA 5 Türkçe Yama Yakında Geliyor!

GTA 5 Crack v5 Çıktı

GTA 5 Yeni Crack Çıktı!

GTA 5 Crack ilk olarak 3DM ekibinden geldi!

GTA 5’in PC sürümünü kimin kıracağı merak edilirken bugün 3DM ekibi tarafından oyunun Crack dosyası yayınlandı. 435 MB boyutunda olan bu GTA 5 PC Crack, şimdilik sadece Windows 7‘de (64 Bit) çalışıyor. Hatırlayacağınız gibi 3DM kırılması imkansız denilen FIFA 15‘i de geçtiğimiz aylarda kırmayı başarmıştı.


GTA 5 Crack V2 Çıktı

GTA 5 Crack v2 Çıktı!

3DM ekibinin ilk paylaştığı GTA 5 Crack dosyası sadece Windows 7‘de çalışıyordu. Ekip bugün Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları için yeni Crack dosyasını yayınladı.

GTA 5 Crack v2 ile artık tüm güncel Windows işletim sistemlerinde GTA 5 korsan olarak oynanabiliyor. Ancak yeni Crack, GTA 5 Online modunda çalışmıyor. 

Uyarı:

Anti-Virüs programlarının virüs olarak gördüğü GTA 5 Crack v2 dosyası pek güvenilir gibi görünmüyor. Sonuçta bu tür hacker grupları hayır olsun diye dev yapımları kırmıyor. Size korsan oyun deneyimi sunarken bitcoin virüsü ile PC‘nizin sistemini sömürüp sizin üzerinizden para kazanabiliyorlar.

Şimdi ne olacak?

GTA 5 gibi büyük ses getiren oyunun 1 hafta geçmeden kırılması ve crack çıkması gerçekten düşündürücü. Bakalım Rockstar Games bu konu hakkında bir karşı hamle yapacak mı?

:: GTA 5’i PC’de oynuyor musunuz?

Yorum Ekleyin