Okunma

Guild Wars 2 ve Ek Paket Sendromu


15 Haziran 2011 Çarşamba 09:20
Guild Wars 2 ve Ek Paket Sendromu

Bu yılın ikinci yarısında beta devresine girip, gelecek senenin başlarında piyasaya çıkarak büyük sükse yapması beklenen Guild Wars 2, ilk oyunun izinden gitmeyecek gibi görünüyor.

Gelen açıklamalara göre, Guild Wars 2 için ücretli ek paketler satışa sunulmayacak ancak alternatif ürün geliştirme yöntemleri denenecek.

Neler Olacak?

Oyunun yapımcısı Eric Flannum‘un yaptığı resmi açıklama doğrultusunda, Guild Wars 2, ilk yapımın aksine ek paketler olmadan hayatını sürdürecek.

Eric Flannum, şu aşamada ek paket düşünmediklerini, bunun ayrı bir zaman ve ilgi gerektirdiğini, bunun yerineyse özel içeriklerin farklı yollarla oyuna eklenebileceğini de belirtti.

Guild Wars 2; özel görev sistemi, çok gelişmiş grafikleri ve müzikleri sayesinde gelecek yılın hitlerinden biri olmaya aday.

:: Guild Wars 2’ye bir şans vermeyi düşünüyor musunuz?

 
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Guild Wars 2 ve Ek Paket Sendromu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Guild Wars 2 ve Ek Paket Sendromu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Guild Wars 2 ve Ek Paket Sendromu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "