Okunma

Günde 5.1 Milyon Mesaj Atıldı


21 Haziran 2009 Pazar 13:15
Günde 5.1 Milyon Mesaj Atıldı

Turkcell‘in aboneleri, Mayıs ayı verilerine göre; nerede olurlarsa olsunlar dünyanın en popüler mesajlaşma servislerinden biri olan Windows Live Messenger‘i kullanarak arkadaşlarıyla günde 5.1 milyon, ayda 155 milyondan fazla anında iletişim kurdu.

Windows Live Messenger ile arkadaşlarıyla cep telefonlarından sürekli iletişim halinde olan Turkcell kullanıcıları, her gün 853 bin kez durum bilgisi değiştirdi; ayda 8.2 milyon kez oturum açtı.

 

Günde 5.1 milyon mesaj gönderen Turkcell MSN kullanıcılarının aylık ortalama toplam mesaj sayısı ise 155 milyon oldu.

 

Turkcell aboneleri, haftada 7 kontör / ayda 4TL ödeyerek cep telefonlarından Windows Live Messenger ile arkadaşlarıyla sınırsız mesajlaşıyor.

:: Sizler de bu mesaj atanlardan mısınız?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günde 5.1 Milyon Mesaj Atıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günde 5.1 Milyon Mesaj Atıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günde 5.1 Milyon Mesaj Atıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "