Okunma

Günün Bedava Oyunu


16 Kasım 2008 Pazar 11:49
Günün Bedava Oyunu

Bir piramitin içerisinde, topların birbiriyle olan renk uyumları sayesinde onları patlatıp hem puan alabileceğiniz hem de aldığınız puanlarla yeni bölümler oynayabileceğiniz Cursed Wheel adlı bu ufak oyunda 3 adet mod kullanıcılara sunuluyor. Maze Mode oyunun temel amacını oluşturuyor. Oyundaki amaç; her bir bölümdeki topları patlatıp hepsini temizledikten sonra diğer bölüme geçmek. Her bölüm atlayışınızda piramit içerisindeki labirentte ilerleyerek piramitlerin sırrını çözmeye bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

Bölümlerden Bölüm Beğenin

Puzzle Mode bölümünde ise toplar sizin tüm çarklarınıza yerleştirilmiş olarak geliyor ve siz çarkları istediğiniz biçimlerde döndürerek aynı renk topları patlatmaya çalışıyorsunuz. Arcade Mode ise size rastgele bir bölüm açarak kendinizi geliştirip yüksek skorlar elde etmenizi sağlıyor.

Ayrıca elde ettiğiniz yüksek puanları High Scrores menüsünden oyunun internet sayfasına göndererek tüm kullanıcılar arasındaki sıralamanızı görebilirsiniz.

:: Oyunu bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu oyunu ancak 17 Kasım 2008 saat 10:00‘a kadar bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
Ana Sayfa: Merscom LLC
Dosya Boyutu: 11,1 MB
Yarınki Fiyatı: 19,95 Dolar

:: Oyunda yakaladığınız başarıları forumda paylaşın.

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "