Okunma

Günün Bedava Yazılımı


10 Aralık 2008 Çarşamba 10:50
Günün Bedava Yazılımı

Animasyon içeren hemen hemen bütün dosya tiplerini video veya başka bir animasyon türüne çevirebilen SWF & FLV Toolbox, kullanım rahatlığı ve oldukça basitleştirilmiş arayüzüyle de göz dolduruyor. Sürükle bırak desteğiyle işinizi daha da kolaylaştıracak olan yazılım, sadece bugün için ücretsiz.

 

:: Bugüne özel olarak yazılımı ücretsiz olarak indirip kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 11 Aralık 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Sıkıştırılmış klasörden çıkan Setup.exe‘yi çalıştırıp programı kurun. Kurulmdan sonra programın ana penceresinde Help > Enter Registration Code bölümüne, sıkıştırılmış klasörün içinden çıkan ReadMe.txt‘nin içindeki kodu girin.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003 (x32)/XP (x32)/Vista (x32)
Ana Sayfa: Eltima Software
Dosya Boyutu:
8,22 MB
Yarınki Fiyatı:
39,95 dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "