Okunma

Günün Bedava Yazılımı


03 Şubat 2009 Salı 08:59
Günün Bedava Yazılımı

Image Commander, resim üzerine filigran veya resim ekleme, yeniden boyutlandırma gibi özelliklerinin yanısıra, resmin şeklini değiştirme, özel kenarlıklar ekleme, yansıma ve parlama efektleri ekleme gibi ilginç özelliklere de sahip. Google‘ın resim işleme ve görüntüleme yazılımı Picasa‘ya alternatif olarak deneyebileceğiniz Image Commander, bugüne özel bedava.

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 04 Şubat 2009 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Sıkıştırılmış klasöri içerisinden çıkan Setup.exe ile programı kurun. Aynı klasörden çıkan Activate.exe ile yazılımı aktifleştirin.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2k/XP/Vista
Ana Sayfa: Binerus
Dosya Boyutu: 1,37 MB
Yarınki Fiyatı:
29,95 Dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "