Okunma

Günün Bedava Yazılımı


28 Kasım 2008 Cuma 23:08
Günün Bedava Yazılımı

Size bağlı tüm bilgisayarları kontrol edebileceğiniz bir yazılım olan RemoteObserver ile ağınızın gerçek sahibi olabilirsiniz. Program sayesinde tüm bilgisayarlardaki işlemleri kendi sisteminiz üzerinden takip etme olanağı buluyorsunuz. Üstelik tüm bu işlemleri istediğiniz format ve büyüklüklerde ekran resmi olarak kaydedebilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için tıklayın.

İstediğinizi Yaptırın

Add Client diyerek programa kontrol etmek istediğiniz bilgisayarları giriyorsunuz. Bunun ardından Tools menüsü altındaki işlemlerden birini seçerek ağınızı kontrol etmeye başlıyorsunuz. Bilgisayarı yeniden başlatma, uyku moduna alma, istediğiniz bir uygulamayı açma, ekran koruyucusunu başlatma ve karşı tarafa mesaj atma gibi işlemlere bu menüden ulaşabilirsiniz. RemoteObserver‘ı yönetici parolası ile birlikte kullanma şansınız da bulunuyor.


İndirin

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

 

Kurulum

Önce indirdiğiniz klasördeki server.exe dosyasını kendi bilgisayarınıza; client.exe dosyasını ise takibini yapacağınız bilgisayarlara kurmalısınız. Bu işlemin ardından Activate.exe‘yi çalıştırarak kurulum aşamasını bitirebilirsiniz.

Dikkat: Bu ürünü ancak 30 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/2003/Vista
Ana Sayfa: ValixSoft – http://valixsoft.com/remoteobserver.htm
Dosya Boyutu: 393 KB
Yarınki Fiyatı: 19 Dolar


::
Yazılımla ilgili teknik destek almak için tıklayın.

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Günün Bedava Yazılımı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yanlış biliyorsun. ayrıca client kurduktan sonra bir anlamı kalmıyor. marifet client kurmadan iş görmede.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    yanlışmı yaptınız yoksa benmi yanlış biliyorum ***** herzaman karşı bilgisayardadır. ***** nin bizim bilgisayarımızda olması gerekmezmi. bir terslik var bu işte

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "