Okunma

Günün Bedava Yazılımı


12 Kasım 2008 Çarşamba 09:03
Günün Bedava Yazılımı

Özel bilgilerinizi girdiğiniz, e-postanıza baktığınız, internet sitelerinde dolaştığınız zaman bilgisayarınızda bir yerlerde depolanır. İşlerinizi yaptığınız bilgisayar ortak kullanıma açıksa, başının ağrımasına sebep olabilir. Depolanan bu bilgileri yok etmek istiyorsanız Secure Evidence Scrubber‘ı kullanmalısınız. Firefox’tan ICQ’ya, mIRC’den Microsoft Word’e, iMesh’ten Winamp’a çok sayıda programı destekleyen Secure Evidence Scrubber, arayüzünde bulunan bir butonla her şeyi anında silebiliyor.

:: Programı sadece bugün için ücretsiz olarak indirebilmek için tıklayın.

Kurulum

Sıkıştırılmış klasör içinden çıkan
Setup.exe’yi çalıştırın ve asıl yükleme dosyasının nereye çıkarılacağını belirleyin. Daha sonra belirlediğiniz yerden yükleme dosyasını çalıştırın ve programı kurun.

Dikkat: Bu ürünü ancak 13 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

İşletim Sistemi:

Windows XP/Vista
Ana Sayfa:
Secure Evidence Scrubber
Dosya Boyutu:
1,33 MB
Yarınki Fiyatı:
24,95 Dolar

:: Yazılımla ilgili problemlerimizi forumlarda paylaşalım.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "