Okunma

Günün Mobil Uygulaması


29 Aralık 2011 Perşembe 07:55
Günün Mobil Uygulaması

Astronomy Picture Of Day, Nasa ortaklığı ile geliştirilmiş bir uygulama. Böyle de bir sitesi bulunan APOD’un, iPhone uygulaması, astronomi meraklılarının, daha da basite indirgeyecek olursak Uzay meraklılarının hoşuna gidecek.

1995‘den günümüze kadar geçen yıllar arasından binlerce fotoğrafı bulabileceğiniz yazılımda, iPhone’un kullanışlı menü sistemi ile en eski tarihe bile hızlıca geçebiliyorsunuz. Yaptığıımız denemelerde bazı resimler bulunamasa da bu kadar geniş bir arşivde doğaldır diye düşünüyoruz.

Seçtiğiniz tarihin görüntülediğiniz fotoğrafını ister kaydedebilir, ister bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Kaydettiğiniz fotoğrafları, iPhone’nuzda duvar kağıdı yapabilirsiniz lakin fotoğrafların boyutlarının biraz düşük olduğunu bilmelisiniz

Ayrıca görüntülediğiniz fotoğrafla ilgili bilgiye de ulaşabiliyorsunuz. İngilizcem yok, ben bunu anlayamam diyenler için tercüme özelliği de eklenmiş fakat tahmin edebileceğiniz gibi içinde Türkçe bulunmuyor.

İndirmek için tıklayın.

:: APOD’u denediniz mi?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Mobil Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Mobil Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Mobil Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "