Okunma

Günün Bedava Yazılımı


30 Ocak 2009 Cuma 08:06
Günün Bedava Yazılımı

Son derece basit bir arayüze sahip olan yazılımı çalıştırdığınız zaman, seçmiş olduğunuz klasörlerdeki dosyları yedekleme işlemi başlıyor. İçerisinde bir zamanlayıcı da bulunan yazılım, ister otomatik ister manuel yedekleme işlemi yapabiliyor. Yedeklenen dosyları ise ister CD‘ye, ister DVD‘ye, ister Blu-Ray diske, ister FTP sunucusuna, isterseniz de kendi bilgisayarınıza kayıt edebiliyorsunuz.

 

 

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 31 Ocak 2009 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Sıkıştırılmış klasöri içerisinden çıkan Setup.exe ile programı kurun. Aynı klasörden çıkan Activate.exe ile yazılımı aktifleştirin.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista
Ana Sayfa: Insofta Developement
Dosya Boyutu: 5,85 MB
Yarınki Fiyatı:
29 Dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "