Okunma

Güvenliğinizi Elden Bırakmayın


21 Temmuz 2009 Salı 12:11
Güvenliğinizi Elden Bırakmayın

İş güvenliği, profesyonel sağlık hizmetleri koruması ve tüketici sağlığı koruması alanında 3 kıtada faaliyet gösteren bariyer koruyucu çözümlerinde lider firmalardan biri olan Ansell, iş güvenliği ve koruma konusundaki bilgilendirme faaliyetlerine yeni bir halka daha ekliyor.

Ansell, Türkçeleştirdiği bu geniş bilgi kaynağını farklı sektörlerde iş güvenliği konusunda görev alan kurum ve kişilerin hizmetine sunarak iş güvenliği ve bariyer koruyucu çözümleri konusunda Türkiye çapında bilgilendirme ve bilinçlenmeye destek olma misyonunun bir parçası olarak değerlendiriyor.

 

Ansell, Türkçeleştirilen ve www.anselleurope.com/ansell_tr/ adresinden Türk iş dünyasının kullanımına açılan web sitesi ile endüstriyel, medikal ve kişisel koruma alanlarındaki çeşitli çözümler, ürünler ve standartlar hakkında detaylı bilgiler veriyor.

 

İş güvenliği ve koruma alanında yapılacak seçimlere yol gösterme amacı ile yapılandırılan internet sitesinden ayrıca, Ansell‘in faaliyet gösterdiği alanların pazar verilerine, global olarak gerçekleştirdiği etkinliklerine ve dünya çapında faaliyet gösteren iş ortakları hakkında da bilgilere ulaşılabiliyor.

:: İş güvenliği konusunda uzman olan web siteleri bizimle paylaşın?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenliğinizi Elden Bırakmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenliğinizi Elden Bırakmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenliğinizi Elden Bırakmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "