Okunma

Güvenlikte McAfee-Prolink İş Birliği


30 Haziran 2014 Pazartesi 12:00
Güvenlikte McAfee-Prolink İş Birliği

Bir Intel şirketi olan McAfee, Türkiye’deki ikinci dağıtıcısı olarak Prolink ile çalışmaya başladığını düzenlenen bir basın toplantısıyla duyurdu. Anlaşma ile Prolink, McAfee’nin işletmelere yönelik güvenlik çözümlerinden oluşan ürün gamının tamamının avantajlarını Türkiye’de tanıtacak.

Katma değeri yüksek hizmetleriyle McAfee’nin tüm ülkede yaygınlaşmasını ve kapsama alanının artmasını mümkün hale getiren Prolink ile yapılan bu anlaşma, McAfee’nin pazardaki konumunu da güçlendirecek.

Toplantıda işbirliği hakkında söz alan McAfee Türkiye ve Azerbaycan Direktörü İlkem Özar, “McAfee Türkiye’de geçtiğimiz yıldan bu yana önemli adımlar attı. Bu anlaşma ile başarımızı daha geliştireceğiz. Bir yandan SIEM ve NGFW gibi yüksek büyüme kaydeden teknolojilere odaklanmaya devam ederken diğer yandan da Prolink gibi teknik uzmanlığını ve katma değerli hizmetlerini ortaklarımızın piyasa olanaklarından faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin Türkiye çapında daha da fazla müşteriye ulaşmasını sağlamak için kullanılabilecek doğru dağıtıcıların bizimle birlikte olması şarttır diye düşünerek Prolink ile bu anlaşmaya imza attık” dedi.

Toplantıda bir konuşma yapan Prolink Genel Müdürü Ken Bradley ise şunları söyledi:

“McAfee ile çalışacağımız için ve bu işbirliğiyle aracıların müşterilerle daha da büyük değer ve iş yaratmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Tüm Türkiye’de 80’e yakın çalışanımızla son derece tecrübeli teknik ekibimiz, McAfee satıcılarına ön satıştan satışa ve devam eden danışmanlığa kadar destek olacaktır.”

Videoyu YouTube üzerinden izlemek için tıklayın.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi paylaşın.
yazarFatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına ShiftDelete.Net ailesine katıldı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenlikte McAfee-Prolink İş Birliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenlikte McAfee-Prolink İş Birliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenlikte McAfee-Prolink İş Birliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "