Okunma

Hack’leyene HTC Desire HD


07 Kasım 2010 Pazar 09:00
Hack’leyene HTC Desire HD

BlackBelt, isimli Android uygulamaları geliştiren bir şirket. Antivirüs, anti-spam ve hırsızlığa karşı güvenlik uygulamaları geliştiren BlackBelt, yeni ürününü Antitheft’i hackleyeni HTC Desire HD ile ödüllenlendiceğini vadediyor.

Daha önceden birçok şirket aynı şekilde ürünlerini hack’leyene ödüller vereceklerini söylemişler ve sonuç olarak da vermek zorunda kalmışlardı. Google ve Mozilla gibi şirketler ise açık bulanlara para ödülü vermeye devam ediyor.

Hırsızlığa karşı geliştirdiği uygulamaya oldukça güvenen BlackBelt, uygulamasında herhangi bir açık bulunmayacağına inanıyor. Ayrıca bu yolla da farklı bir reklam politikası izliyor.

Antitheft uygulaması Android yüklü cep telefonunuzu birçok farklı yolla hırsızlıktan koruyor. Android yüklü telefonunuz çalındığı taktirde Antitheft, telefona herhangi bir zararı engellerken konumunu size belirtme imkanı sunuyor.

:: Sizce Antitheft uygulaması hack’lenir mi? Hack’lenirse ne zaman?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hack’leyene HTC Desire HD”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    laz’ın birisi hackler Htc yide alır

" Hack’leyene HTC Desire HD konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hack’leyene HTC Desire HD ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hack’leyene HTC Desire HD ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "