Okunma

Hafta Sonunu İple Çekenlere


20 Şubat 2009 Cuma 06:30
Hafta Sonunu İple Çekenlere

Pazartesi günü öğle molası bile verilmeden, o haftanın nasıl geçeceğini düşündüğünüz bir işte çalışıyorsanız, bu süreçte yanınızda olması gereken cihazlardan biri de Weekend Clock.

Sıradan saatlerden farklı olarak, hafta sonuna kalan zamanı gösteren saat, özellikle sıkıcı veya sevmediği işlerde çalışan herkesin masasına lazım.

Sizin Haftanız Ne Zaman Bitiyor?

Üstelik sadece cuma günü mesai bitimine değil, ayarladığınız herhangi bir günün herhangi bir saatine göre geri sayabilen Weekend Clock, henüz ön sipariş aşamasında bile olmasa da, online mağazada piyasaya çıktığında 19,99 Sterlin etikete sahip olacak.

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Lazybone
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hafta Sonunu İple Çekenlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hafta Sonunu İple Çekenlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hafta Sonunu İple Çekenlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "