Okunma

Haftanın Android uygulamaları!


12 Ağustos 2017 Cumartesi 16:00
Haftanın Android uygulamaları!

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store’da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var. 

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-1.jpg

Cornea

Bir çeşit popülerlik asistanı olan Cornea, paylaşmayı planladığınız fotoğrafı analiz ederek ne kadar popüler hale gelebileceğini tahmin eden bir uygulama. Ayrıca, paylaşımınızla alakalı olması beklenen etiketleri otomatik olarak ekleyen Cornea, kullanıcılarına birçok farklı özel filtre ve ayar seçeneği de sunmakta.

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-2.jpg

Ottipo Photo Editor

Temel anlamda bir resim editörü uygulaması olan Ottipo Photo Editor, emsallerinden farklı olarak kullanıcılarına eşsiz çıkartmalar sunmakta.

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-3.jpg

Aquila Messenger for Twitter

Alternatif bir Twitter istemci uygulaması olan Aquila Messenger, asıl uygulamadan farklı olarak ek ayar ve bildirim seçenekleri sunmakta.

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-4.jpg

Hurry

Hurry uygulaması ile beklediğiniz o önemli güne ne kadar kaldığını, güzel ve kaliteli görseller eşliğinde ana ekranınız üzerinden kolaylıkla tabip edebilirsiniz.

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-5.jpg

Caffeine

Ekran uyandırma sürenizi yalnızca bir dokunuşla değiştirmenize yardımcı olan Caffeine uygulaması ile uzun bir makale okurken ekran kararması sorunundan kurtulabilirsiniz.

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-6.jpg

Replika

Belirli bir amaca hizmet etmeyen yapay zeka uygulaması Replika, sadece sizinle sohbet etmek ve kendiniz hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmak geliştirildi. Bu durum her ne kadar biraz tüyler ürpertici olsa da, Replika ile zaman geçiren kullanıcı yorumlarına göre uygulama eğlenceli ve kaliteli dakikalar geçirmeniz için birebir.

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-7.jpg

Penny Finder

Son olarak, bir indirim ve kampanya takip uygulaması olan Penny Finder ile güncel fırsatlardan haberdar olarak büyük oranda tasarruf edebilirsiniz.

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Android uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Android uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Android uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "