Okunma

Haftanın Ürünü: CineMania Media Player


24 Aralık 2010 Cuma 13:30
Haftanın Ürünü: CineMania Media Player

 ShiftDelete.Net, haftanın ürününü belirledi: Dark CineMania Full HD Media Player. 105$ + KDV değerindeki bu medya oynatıcıyı ShiftDelete.Net’e özel fırsat ile 89$ + KDV‘ye satın almaya ne dersiniz? (Dark CineMania Full HD Media Player İncelemesi)

 


Ürüne ulaşmak için tıklayın

İndirim Kuponu İsteyen Var mı?

İndirim kuponunuz SDN’den! Teknobiyotik.com üzerinden yapacağınız CineMania Full HD Media Player siparişinizde, yukarıdaki resimde işaretlenen “Kuponu Kullan” alanına “shiftdelete” yazmanız yeterli.

Önemli Not: ShiftDelete.Net’e özel olan bu indirim, 15 Ocak 2011’e kadar geçerli olacak.

 

:: Dark CineMania Full HD Media Player’ı satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Ürünü: CineMania Media Player konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Ürünü: CineMania Media Player ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Ürünü: CineMania Media Player ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "