Okunma

Hangi Oyun Daha Gerçekçi?


24 Eylül 2009 Perşembe 06:35
Hangi Oyun Daha Gerçekçi?

Uzun zamandır beklenen iki yarış oyunu Gran Turismo 5 ve Forza Motorsport 3, birbirine rakip konsollarda boy göstererek büyük tartışmaların fitilini ateşliyor. Bilindiği üzere Sony cephesinin Gran Turismo’su PlayStation 3‘e, Microsoft cephesinin Forza’sı ise Xbox360‘a geliştiriliyor. Başta görselleriyle olmak üzere sürekli kafa kafaya getirilen iki yapım için yayınlanan videolar, Gran Turismo 5 (GT5) ve Forza Motorsport 3’ü yeniden çarpıştırıyor!

Bilindiği üzere Ferrari’nin 458 Italia modeli GT5’de bulunuyor. Forza Motorsport 3’de yer almayan bu araç, bir DLC ile beraber yapıma eklenecek. İlginçtir ki, her iki oyunun yapımcı firması da Ferrari 458 Italia’nın trailer’ını yayınlama gereği duydu. Hem de hemen hemen aynı anda! Doğal olarak her iki oyun ile ilgili karşılaştırmalar had safhaya ulaştı. Kararı size bırakıyoruz, hangi Ferrari 458 Italia daha gerçekçi görünüyor? İşte videolar:

Gran Turismo 5 Ferrari 458 Italia Videosu

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11148/t_gt5_tgs09_458italiatribute.flv#

Forza Motorsport 3 Ferrari 458 Italia Videosu

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11395/t_forzams3_ferrari458italiadlc.flv#

:: Hangi oyunda Ferrari 458 Italia daha gerçekçi görünüyor?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hangi Oyun Daha Gerçekçi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hangi Oyun Daha Gerçekçi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hangi Oyun Daha Gerçekçi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "