Okunma

Hangi şirketler ayakta kalacak?


29 Eylül 2018 Cumartesi 20:42
Hangi şirketler ayakta kalacak?

Lenovo, Transform 2.0 etkinliğinde şirketin süre gelen “Akıllı Dönüşüm” stratejisini ortaya koyan bir dizi yeni ürün, ortaklık ve kurumsal müşteriler için tasarlanmış çözümlerini duyurmuştu.

Akıllı Dönüşüm stratejisi Lenovo’nun akıllı özelliklere sahip uçtan uca çözümler sunan iş perspektifinin kurumları nasıl dönüştürdüğünü ve kullanıcı deneyimini nasıl iyileştirdiğini de gösteriyor.

Lenovo Transform 2.0 etkinliğine katıldık!

Lenovo, akıllı dönüşümün dünya genelindeki tüm üretim, yönetim ve yönetişim sistemlerini yeniden tasarlayacağına ve yeniden yapılandıracağına inanarak hareket ediyor. Biz de bu sizler için bu etkinliğin satır başlarını hazırladığımız özel video ile bir araya getirdik. İyi seyirler!

Bu dönüşüm, yapay zeka, artırılmış gerçeklik, Nesnelerin İnterneti, Blockchain ve 5G bağlantısı gibi yeni ortaya çıkan teknolojilerle besleniyor. Lenovo ağ sistemleri dahil olmak üzere alt yapılar aracılığıyla dağıtılan ve cihazlar tarafından ulaştırılan bulut teknolojilerindeki ilerlemesini sürdürüyor.

Lenovo gerçekleşen etkinlikte, ayrıca hibrit bulut dünyasında veri otoritesi olan NetApp ile yeni bir iş ortaklığı kurduğunu açıkladı. Milyar dolarlık küresel stratejik ortaklık sayesinde müşterilerin BT yapılarını modernleştirmeleri ve dijital dönüşümlerini hızlandırmaları sağlanacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hangi şirketler ayakta kalacak?”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Çok yakında yurtdışı menşeli ürünlerin Türkiye’nin başına ne işler açtığını izleyeceksiniz…

" Hangi şirketler ayakta kalacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hangi şirketler ayakta kalacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hangi şirketler ayakta kalacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "