Okunma

Harcamalarınızı takip ederek azaltın: Spendee


02 Ağustos 2019 Cuma 16:20
Harcamalarınızı takip ederek azaltın: Spendee

Çoğu kişi cebindeki parayı nereye harcadığını nadiren de olsa unutabiliyor. Böyle bir durumda da finansal sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Harcama takip etme uygulaması Spendee uygulaması da tam bu noktada yardımınıza koşuyor. Bu uygulama ile birlikte harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz, neye ne kadar harcama yaptığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Harcama takip etme uygulaması Spendee

Harcama takip etme uygulaması Spendee

Spendee uygulaması ile birlikte harcamalarınızı elinizle girerek kendi muhasebenizi yapabilirsiniz. Ayrıca harcamalarınızı farklı kategoriler altında toplayabilirsiniz. Bu sayede nelere ne kadar harcadığınızı daha toplu ve ayrıntılı bir şekilde görebiliyorsunuz.

Harcama takip etme uygulaması Spendee

Günlük ortalama harcamanıza kadar bütün muhasebenizi sizin için yapan uygulamayı ücretsiz olarak kullanıyorsanız, yaptığınız her harcamayı elinizle girmeniz gerekiyor. Bu harcamaları düzgün bir şekilde girdiğinizde aylık gelir ve giderleriniz arasında kıyaslama da yapabiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretli sürümü de mevcut. Aylık abonelik sistemi ile yürütülen ücretli sürüm, birçok özelliği daha beraberinde getiriyor. Bu özelliklerden en dikkat çekeni ise Spendee hesabınızı, bankadaki hesabınız ile senkronize edebilmeniz oluyor. Bu sayede harcamalarınızı elinizle tek tek girmeye gerek kalmadan banka hesabınızdan direkt olarak uygulamaya çekebiliyorsunuz.

Bütçe oluşturma

Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de bütçe oluşturma oluyor. Bütçe oluşturma özelliği sayesinde belirlediğiniz organizasyonlar için ya da benzeri durumlar için bütçeler oluşturabilirsiniz. Uygulama, bütçenizi verimli bir şekilde harcamanız ve kontrol etmeniz oldukça yardımcı olacaktır.

Harcama takip etme uygulaması Spendee

Bütçe oluşturma özelliğini aylık ofis giderleri ya da ev giderleri için de kullanabilirsiniz. Aylık ya da daha farklı sürelerle ofis ya da ev için ne kadar harcama yapacağını kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Akıllı telefon, tablet ve akıllı saatiniz ile kullanabileceğiniz Spendee uygulamasının Android ve iOS uygulamasını aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Spendee – Android

Spendee – iOS
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Harcamalarınızı takip ederek azaltın: Spendee”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    İnsanların psikoloji leri bozuk. Para harcayarak rahatlamaya çalışıyorlar

" Harcamalarınızı takip ederek azaltın: Spendee konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Harcamalarınızı takip ederek azaltın: Spendee ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Harcamalarınızı takip ederek azaltın: Spendee ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "