Okunma

Harici Disklerdeki Son Trendler


22 Ekim 2013 Salı 08:11
Harici Disklerdeki Son Trendler

Depolama konusu giderek artan şekilde hayatımıza girmeye devam ediyor. Bu alanda önemli markalardan biri olan WD, farklı cihazlarıyla sektörde yer alıyor. 

Sektörde yaşanan gelişmeleri, cihazların geleceğini ve yedekleme konusundaki son trendleri WD Türkiye, Markalı Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Sibel Şen‘e sorduk. İşte aldığımız yanıtlar:

:: Yedekleme konusunda ne gibi adımlar atıyorsunuz?   

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Harici Disklerdeki Son Trendler”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Türk insaninin teknolojiye bakış açısını özetlediğiniz için teşekkürler !

  2. SDN Okuru dedi ki:

    sen ne güzelsin Allah sahibine bağışlasın. keşke benim sevgilim böyle güzel olsa yani benim keşke bi sevgilim olsa da böyle güzel olsa…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Böyle genç ve güzel yöneticilerin sektörde artmasını diliyoruz. Bilişim sektörünün buna ihtiyacı var

" Harici Disklerdeki Son Trendler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Harici Disklerdeki Son Trendler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Harici Disklerdeki Son Trendler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "