Okunma

Harman Kardon DVD Oynatıcı Piyasada


10 Şubat 2009 Salı 08:56
Harman Kardon DVD Oynatıcı Piyasada

Harman Kardon DMC 250, CD, hafıza kartı veya USB sürücülerde bulunan kayıtlı ses ve görüntü dosyalarını da oynatabilen bir DVD oynatıcı. DMC 250 aynı zamanda CD’lerden veya ses girişlerinden hafıza kartlarına ya da USB sürücülere kayıt yapabiliyor.

DMC 250, progresif tarama resim ve 1080p’ye yükseltilmiş HDMI video çıkışlı çoklu kanal ses kalitesi sağlamak üzere tasarlandı. Sadece hafıza kartlarından veya USB depolama aygıtlarından ses ve video oynatmakla kalmaz, CD içindeki ses dosyalarını ya da analog ses girişlerini MP3 formatına dönüştürebiliyor ve yaratılan dosyaları uygun kayıt ortamlarından herhangi birine kaydedebiliyor. Kullanıcılar kayıt sırasında veya içerik 4x hızda portatif ortama aktarılırken CD dinleyebiliyor. Harman Kardon DMC 250‘nin KDV dahil fiyatı ise 1068 dolar.

:: Ürün ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: SF RKD Elektronik
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Harman Kardon DVD Oynatıcı Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Harman Kardon DVD Oynatıcı Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Harman Kardon DVD Oynatıcı Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "