Okunma

Harry Potter 8-9-10 Geliyor!


27 Kasım 2010 Cumartesi 11:00
Harry Potter 8-9-10 Geliyor!

Şehir efsanesi odur ya, J.K Rowling pek de varlıklı olmayan bir kadındır. Trenle yolculuk ederken, aklına çocukları için bir masal yazmak gelir. Bu masal fenomene dönüşür, kitapları yüzlerce milyondan fazla satar, film hakları kapışılır ve J.K Rowling, milyar dolara yaklaşan servetiyle dünyanın en zengin kadınlarından biri haline gelir.

 

 

Ne var ki, serinin belli noktasından itibaren yazdıkları, artık çocuk masalı olmaktan çıkmış ve fazlasıyla karanlık hale gelmiştir. Hitler karakterli, psikopat Karanlık Lord Voldemort, vahşice cinayetler, sonradan eşcinsel olduğu açıklanan Gandalfvari figür Albus Dumbledore ve ilişkilerine ait tuhaf imalar… Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren son filmde de gerilim ve karanlık iyice yükselir.

 

Harry Potter 8-9-10 Yolda mı?

J.K Rowling, Temmuz ayında Oprah Winfrey’e açıklamalar yaptığında, çok ciddiye alınmamıştı. Geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklama geldi. Rowling, İngiliz basınına: “Harry Potter dünyasından kopmak çok zor. Karakterler adeta çocuklarım gibi. Yakın gelecekte, serinin devamını yazarsam kimse şaşırmasın. Daha anlatılacak çok hikaye var ve hepsi kafamda şekillendi.” ifadelerini kullandı. Elbette kazanılacak bolca sterlinden bahsetmemeyi tercih etti.

 

Bu satırların yazarı gibi pek çok Harry Potter hayranı, gelişmeyi sevinç ve umutla karşıladı. Yine de nacizane tavsiyemiz, sadece ticari kaygılar ve popülizm uğruna, çok sevilen karakterlerin baltalanmaması ve yaratıcılıktan uzak kalınmaması. Galerimizde, Harry Potter’un 7.filmi “Deadly Hallows’a” ait görseller bulabilirsiniz.

Harry Potter And Deathly Hallows – 1

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 2

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 3

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 4

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 5

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 6

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 7

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 8

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 9

 

Harry Potter And Deathly Hallows – 10

 

:: Bu ilginç açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

208 yorum - “Harry Potter 8-9-10 Geliyor!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    8 var harry Potter ve lanetli çocuk ama umarım öbürleri de cikar

" Harry Potter 8-9-10 Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Harry Potter 8-9-10 Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Harry Potter 8-9-10 Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "