Okunma

HD 6870’in En Detaylı Görüntüsü


17 Ekim 2010 Pazar 10:50
HD 6870’in En Detaylı Görüntüsü

22 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan AMD Radeon HD 6800 modellerine ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler daha önce yayınlanmıştı. Ancak bu görüntülerden çok fazla detay elde edebilme olanağı yoktu. Şimdi ise kartların daha detaylı görüntüleri İnternet ortamına sızdırıldı. (HD 6800 Serisinin Fiyatları)

Fiyatları da ortaya çıkan yeni nesil kartlardan biri olan HD 6870’in PCB’sine ait olduğu belirtilen bir görüntü yayınlandı.

 

HD 6870’in PCB’si bu şekilde gözüküyor

 

Güç Bağlantıları

Görüntüden elde edilen en önemli bilgi kartın iki adet 6-pin güç bağlantısına ihtiyaç duyması oldu. Önceki serideki HD 5770‘te sadece tek bir 6-pin PCI güç bağlantısı bulunuyordu.

Bunun dışında, kartın üzerinde iki adet DVI, iki adet mini DisplayPort ve bir adet de HDMI çıkışı olduğu görülebiliyor.

:: HD 6800 modelleri ısınma ve güç sarfiyatı sorunları çıkarabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HD 6870’in En Detaylı Görüntüsü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HD 6870’in En Detaylı Görüntüsü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HD 6870’in En Detaylı Görüntüsü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "