Okunma

Hearthstone: The Witchwood ne zaman geliyor?


06 Nisan 2018 Cuma 05:00
Hearthstone: The Witchwood ne zaman geliyor?

Blizzard tarafından bugün yapılan açıklamayla birlikte Hearthstone’un son eklentisi Hearthstone: The Witchwood’un çıkış tarihi belli oldu. Tüm platformlar için hazırlanan eklenti, 12 Nisan tarihinden itibaren oyuncuların beğenisine sunulacak.

Hearthstone: The Witchwood neler getiriyor?

The Witchwood eklentisi ile birlikte oyundaki tüm bildikleriniz de değişecek. Bu değişime ayak uydurmanın kolaylaşması adına Blizzard, hesabına giriş yapan tüm oyunculara üç kart paketi ve bir de rastgele efsanevi kart verecek. Bunun dışında da The Witchwood eklentisini çıkış tarihinden önce ön sipariş ile satın alanlara da 50 kart paketi hediye edilecek.

Eklenti ile birlikte oyuna tam 135 yeni kart eklenecek ve yapımda yer alan dokuz kahraman için yeni common, rare, epic ve legendary kartlar dahil edilecek. Bir süre geçtikten sonra bu kartlar da neutral kart yığınına gönderilecek.

Son olarak bu eklentiden oyunun kemik oyuncularının bir hayli rahatsız olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Zira oyuncular yapıma sürekli yeni kartlar eklenerek dengelerin tamamen değiştirilmesine karşı durumdalar.

:: The Witchwood eklentisi sizce neleri değiştirecek?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hearthstone: The Witchwood ne zaman geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hearthstone: The Witchwood ne zaman geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hearthstone: The Witchwood ne zaman geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "