Okunma

Hediyeler Nereye Gidiyor?


27 Aralık 2008 Cumartesi 14:00
Hediyeler Nereye Gidiyor?

Anlaşılan “Önemli olan düşünmek” terimi, yakın gelecekte “Önemli olan eBay’de ne kadar ettiği” şeklinde dönüşecek. Zira magazinesbymail.net tarafından yapılan bir anket, beğenilmeyen yılbaşı hediyelerin %20‘sinin eBay ve benzeri online müzayede sitelerinde satışa sunulacağını ortaya çıkardı. Ankete katılan yaklaşık 7.000 kişiden özellikle gençleri oluşturan kitle, kullanmayacakları hediyelerin bir kenarda tozlanması yerine, bunları nakit paraya çevirmeyi tercih ediyor. Diğer bir deyişle, yakın zamanda birine hediye vermeyi planlıyorsanız, karşı taraf hediyenizi açtığı anda gözlerinde “Bu eBay’de kaça gider acaba?” bakışlarını aramayı ihmal etmeyin.

:: Hiç aldığınız bir hediyeyi açık artırmaya koydunuz mu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hediyeler Nereye Gidiyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gg nin öyle reklamı vardı “aa bu karımın kaybolan çantasıdı”

" Hediyeler Nereye Gidiyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hediyeler Nereye Gidiyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hediyeler Nereye Gidiyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "