Okunma

Hem Android Hem XP


15 Temmuz 2009 Çarşamba 08:07
Hem Android Hem XP

 

İşletim sistemi konusunda tekele son vermek için önemli bir adım olan çift işletim sistemli bir netbook’un Ağustos ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Acer‘ın önümüzdeki ay içinde piyasaya çıkarması beklenen model, ilk kez büyük bir üreticinin resmi olarak piyasaya süreceği çift işletim sistemli dizüstü bilgisayar olacak.

Yeni model hem Windows XP, hem de Google Android işletim sistemleri ile birlikte gelecek. Acer’ın henüz sadece Android ile çalışan bir netbook üretmeye cesaret edemediği, bu yüzden böyle bir yola başvurmayı planladığı belirtiliyor. Kullanıcılar bilgisayarlarını ister Windows XP ile isterlerse de Google Android ile kullanabilecekler.

:: Alacağınız bir dizüstü bilgisayarda çift işletim sistemi olmasını ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hem Android Hem XP konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hem Android Hem XP ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hem Android Hem XP ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "