Okunma

Hem Fare Hem Gamepad


14 Aralık 2010 Salı 09:00
Hem Fare Hem Gamepad

Kullandığımız elektronik eşyaların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. İhtiyacın yanı sıra eğlence için de kullandığımız çok sayıda cihazın olması bir süre sonra evlerimizde ve ofislerde bir eşya kalabalığı yaşanmasına neden olabiliyor. (En Garip Fareler)

Bu kalabalığı ortadan kaldırmanın yolunun cihazları birleştirmek olduğunu düşünen Shogun Bros. adlı firma fare ile gamepad’i bir araya getiren bir ürün tasarladı.

 

Chameleon X-1’in alt tarafı bir gamepad şeklinde

 

Üstü Farklı Altı Farklı

Chameleon X-1 adı verilen bu cihaz üstten bakıldığında sıradan bir fareye benziyor. Ancak cihazın altını çevirdiğinizde karşınıza bir gamepad çıkıyor.

Cihazın görüntüsüne bakarak, alt kısımda bulunan gamepad tuşlarının kullanımının çok rahat olmadığı söylenebilir fakat yine de iki cihazı bir araya getirme fikrini alkışlamak gerek.

İlk olarak Uzak Doğu‘da piyasaya çıkacak olan Chameleon X-1‘in fiyatının 55$ olacağı belirtiliyor.

 

:: Evinizdeki elektronik eşyalar masanızda kalabalık oluşturuyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hem Fare Hem Gamepad konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hem Fare Hem Gamepad ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hem Fare Hem Gamepad ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "