Okunma

Hepsiburada, ‘Kargom Burada’ hizmetini başlattı


26 Ekim 2018 Cuma 17:48
Hepsiburada, ‘Kargom Burada’ hizmetini başlattı

Hepsiburada, İstanbul’da 4 merkezi noktada ‘Kargom Burada‘ hizmetin başlattı. Peki, yeni hizmetin ne gibi faydaları olacak ve nasıl kullanılacak? Detaylar haberimizde!

Ee-ticaret platformu Hepsiburada, müşterilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için yeni hizmetini kullanıma sundu. ‘Kargom Burada’ modeli sayesinde müşteriler kendi evleri ve işyerleri dışında da bir teslimat seçeneğine sahip olacak.

Yeni sistem özellikle çalışan ve gününün çoğunu evin dışında geçirenler için oldukça faydalı olacak. Müşteriler satın aldıkları ürünleri ekstra bir ücret ödemeksizin istedikleri noktalardan, istedikleri saatte alabilme fırsatına elde edecekler.

‘Kargom Burada’ ilk olarak İstanbul’da kullanılacak

Hizmet ilk olarak İstanbul’da başlatıldı. Müşteriler Kanyon, Zorlu Center, Akasya ve Akmerkez alışveriş merkezlerindeki Easy Point teslimat noktalarından Cumartesi ve Pazar günleri dahil haftanın her günü hizmet alabiliyor.

Hepsiburada Uluslararası Grup Başkanı Emre Ekmekçi “Hepsiburada olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını her zaman gözetiyor. Onlardan aldığımız geri bildirimlerle yeni hizmet modelleri geliştiriyoruz. ‘Kargom Burada’ ile müşterilerimiz artık kendilerine en uygun olabilecek noktadan, sipariş ettikleri ürünleri diledikleri saatte kolayca teslim alabiliyorlar” açıklamasında bulundu.

Ekmekçi’nin açıklamasına göre ilk etapta İstanbul’da 4 AVM’de başlatılan bu hizmet modeli 2019 yılında Ankara, İzmir ve Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde ve noktalarında da yaygınlaşacak.

Yeni hizmeti kullanmanın yolu

Hepsiburada’dan alışveriş yapan müşteriler, teslimat bilgileri ekranında yer alan adres bölümünde “Teslimat Noktasına Gönder” seçeneğini tercih ettiklerinde karşılarına çıkan 4 teslimat noktasından birini seçebiliyor.

Buna göre müşteriler İstanbul Kanyon, Zorlu Center, Akasya ve Akmerkez alışveriş merkezlerinden kendileri için uygun olanı işaretleyip, “standart”, “yarın teslimat” ve “bugün teslimat” seçeneklerini değerlendirerek siparişlerini diledikleri saatte Easy Point teslimat noktalarından teslim alabiliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Hepsiburada, ‘Kargom Burada’ hizmetini başlattı”

  1. Anonim dedi ki:

    Amazon’un Türkiye’ye gelmesinin faydası her e-ticaret şirketi kendini geliştirip daha kaliteli hizmet sunuyor rekabet arttı.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Güzel bir uygulama. Fakat kanyon zorlu ve akmerkez lokasyon olarak birbirine çok yakın. Farklı bölgelerde olsa daha faydalı olurdu

" Hepsiburada, ‘Kargom Burada’ hizmetini başlattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hepsiburada, ‘Kargom Burada’ hizmetini başlattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hepsiburada, ‘Kargom Burada’ hizmetini başlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "