Okunma

Hepsini Yöneteckek Tek Bir Joypad


22 Şubat 2010 Pazartesi 12:40
Hepsini Yöneteckek Tek Bir Joypad

Eskiden, teknoloji firmaları sattıkları ürünün yanında verdikleri gerekli ya da gereksiz bir sürü yan ürünle övünürlerdi. Ancak daha sonra yapılan piyasaya araştırmaları, kablo, kumanda ve joypad gibi bu tarz ekstra araçların aslında büyük bir kâr kapısı olduğunu ortaya çıkardı.

Sony ürün üzerinde çalışmaya başladı
Özellikle oyun konsolları, ikinci kontrol cihazı için tüketiciyi esir ederek ciddi paralar kazanıyor. Ancak Sony yeni geliştirdiği bir ürünle bu işe dur diyecek gibi.

Evrensel kontrol cihazı adlı bu ürün, bilinen tüm konsollarla uyumlu şekilde çalışabilecek. Firmanın patentini aldığı bu ürün, Xbox 360, Wii ve PS3‘ü kontrol edecek şekilde dizayn ediliyor. Bu üç cihaz arasındaki farklı ayarları yapabilmek için, üründe LCD ekranda bulunacak.
:: Bu tarz bir kontrol cihazını satın alır mısınız?
Yazan: Cem Süer
SDNhttp://shiftdelete.netYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hepsini Yöneteckek Tek Bir Joypad konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hepsini Yöneteckek Tek Bir Joypad ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hepsini Yöneteckek Tek Bir Joypad ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "