Okunma

Her Şey %15 Daha Ucuz!


27 Ağustos 2009 Perşembe 10:13
Her Şey %15 Daha Ucuz!

Bir süredir elektronik bir cihaz almak isteyip, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için bekleyişte olan teknoloji tutkunlarına güzel bir haberimiz var. Vatan Bilgisayar, internet üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde %15 indirim imkanı sunuyor.

%15 indirimli ürünleri
incelemek için buraya tıklayın.

Pazartesi Son!

%15 gibi hatırı sayılır bir indirimin, tüm ürünleri kapsaması, özellikle de dizüstü bilgisayar veya LCD TV gibi pahalı cihazları satın almak isteyenler için gerçekten iyi bir fırsat olarak görünüyor.

Bu kampanyadan faydalanacakların elini biraz da çabuk tutması gerekiyor. Son faydalanma tarihi; 31 Ağustos 2009 Pazartesi.

:: Bu indirimden faydalanmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Şey %15 Daha Ucuz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Şey %15 Daha Ucuz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Şey %15 Daha Ucuz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "