Okunma

Her Story 2 Geliyor!


26 Ocak 2016 Salı 06:30
Her Story 2 Geliyor!

Sam Barlow’un yapımcılığını, senaristliğini ve yayıncılığını üstlendiği interaktif sinema oyunu Her Story’nin ikincisi yapım aşamasında. Sam Barlow’un Twitter üzerinden Her Story 2 başlıklı senaryonun ilk sayfasını paylaşması üzerine yeni oyun doğrulandı.

16-01/25/her-story-2.png

Başlığa aldanıp serinin devam oyunu olduğunu düşünebiliriz fakat geliştiriciye göre farklı bir senaryo ve karakterler ile Her Story 2’yi oynayacağız. Önceki oyundan alıştığımız üzere yeni oyunda da gerçek oyuncular yer alacak. Sam Barlow‘a göre gerçek oyuncular yer almasaydı kabalık olurdu.

Her Story 2‘nin hangi platformlara geleceği veya çıkış tarihinin ne olacağı konusu hala belirsizliğini koruyor. 

Her Story geçtiğimiz yaz aylarında ilk kez Steam üzerinden çıkış yapmıştı. Bağımsız bir yapımcının elinden çıkmasına rağmen hakkından çokça söz ettirdi. Her Story’de şüphelimiz olan Hannah Smith’in kayıtlarını izleyerek parçaları birleştirip olayı aydınlatmaya çalışıyoruz.

:: Her Story 2’de beklediğiniz yenilikler nelerdir?
yazarFatih Koç

Bilgisayar Mühendisliği okuyan Fatih, bir yandan da teknoloji, oyun ve sinema sektörüyle ilgileniyor. İnternet ile tanıştığı günden beri MMO oynuyor ve oyun yapımcısı olma yolunda ilerliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Story 2 Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Story 2 Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Story 2 Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "