Okunma

High Power Gücünü Gösterdi


02 Mart 2011 Çarşamba 09:30
High Power Gücünü Gösterdi

Giriş seviyesinden tutun profesyonel kullanıcılara kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olan High Power, Cebit 2011 fuarında yeni ürünlerini son kullanıcılara sergiledi.

Giriş seviyesi kullanıcılar için geliştirilen Element serisi güç kaynakları,  400 Watt’tan 600 Watt’a kadar geniş bir seçenek sunuyor. Fakat bizim ilgimizi çeken ürün 500 Watt’lık yeni Element serisi (CeBIT 2011’de Türkiye Rüzgarı!).

Bu ürünün en büyük özelliği 80 Plus sertifikasına sahip olması. Bunun anlamı, güç kaynağının %80’lik bir verim ile çalışması.  Fiyat/performans’a oynayan bu seri %80’lik verimi ile kendisini farklılaştırıyor.

İlgimizi çeken diğer bir ürün, profesyonel kullanıcılar için geliştirilen High Power Performance  serisi. Bu serinin en büyük özelliği fan kontrol ünitesine sahip olması. Bu ünitenin amacı, sistem ısısına göre fan hızını ayarlaması.

Üzerinde bulunan bir konektör sayesinde sistem fanı ile bağlantı kuruluyor. Bu yapıldığında güç kaynağı, sistem fanı ile ortaklaşma bir çalışma yapabiliyor.

 

Giriş seviyesi kullanıcılar bundan sonra 80 Plus sertifikasına sahip olabilecek.

High Power elbette üst seviye kullanıcıları da düşündü. Direct 12 Power adlı güç kaynağını özellikle Overclock’cular için geliştiren High Power, üst seviye bir sistem toplamak isteyen kişiler için vazgeçilmez olmaya aday.

Tek kanaldan 12 Volt sağlayan bu güç kaynağı sayesinde, sekiz çekirdekli bir işlemci ile birlikte çalışacak Quad SLI veya Crossfire X sistemini rahatlıkla besleyebileceksiniz.

:: Güç kaynağında hangi markayı tercih ediyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" High Power Gücünü Gösterdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere High Power Gücünü Gösterdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda High Power Gücünü Gösterdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "