Okunma

Hitman dizisi John Wick’e emanet!


15 Kasım 2017 Çarşamba 11:00
Hitman dizisi John Wick’e emanet!

Hitman dizisi söz konusu olduğunda aklınıza gelen ilk şeyi tahmin edebiliyor. Dünyanın en karizmatik kiralık katili ve bir berbat olmak üzere, sinemaya uyarlanmış iki vasat film. Eh, sonuçlar bu şekilde olunca insan bazı şeylerin video oyunu olarak kalmasını istiyor. Bugüne kadar çekilen tüm video oyun filmlerini de düşününce Hitman dizisi daha bir riskli hale bürünüyor.

Elbette bu endişelerimiz tek bir isimle yok oldu. Ajan 47‘nin dizi maceralarını hazırlayacak olan FOX ve Hulu, John Wick serisinin yapımcısı ve yazarı olan Derek Kolstad‘a teklif götürdü.

Hitman dizisi

Hitman dizisi için John Wick yapımcısı pilot bölümü çekecek

Eğer Kolstad bu teklifi kabul ederse, dizinin pilot bölümünü hazırlayacak. Aylık abonelik sistemlerinde pilot bölümler hayati önem taşıdığı için Hulu diziyi riske etmek istemiyor. Bunun benzer bir örneğini Netflix’in önemli dizilerinden House of Cards‘ın ilk bölümünde görmüştük. Dizinin pilot bölümünü ünlü yönetmen David Fincher çekmişti.

:: Sizce Hitman serisi başarılı olabilir mi? Projeden umutlu musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Hitman dizisi John Wick’e emanet!”

  1. Halil İbrahim dedi ki:

    Bence başarılı olur çünkü yapımcı filimde gayet iyi bir iş çıkardı bana göre Hitmenin dizisi fazla uzatmasalar gayet iyi bir dizi olur

  2. Sdn okuru dedi ki:

    Dizi olması fikri film olmasından çok daha mantıklı olur, kitle oluşur…

Geri bildirim