Okunma

Hızın Tadını Çıkarın


10 Ağustos 2009 Pazartesi 08:26
Hızın Tadını Çıkarın

Sıradan bir erişim noktasından farklı olarak 5 ayrı çalışma modunu destekleyen WAP3205, kablosuz ağ cihazlarının standardını biraz daha yükseltiyor. Erişim noktası, kablosuz istemci, kablosuz bridge, WDS repeater ve universal repeater olarak 5 ayrı modda çalışabilen WAP3205, Türkçe dil desteği, uzman ve başlangıç seviyesi yapılandırma seçenekleri ile her çeşit kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir çözüm.

Marka ve modelden bağımsız tüm ADSL modem ve erişim noktaları ile kablosuz bağlantı kurabilen WAP3205, var olan kablosuz ağ çekim alanını altyapısını değiştirmeden geliştirmeyi mümkün kılarak kullanıcıları ek maliyetlerden kurtarabiliyor. Bunun yanında 802.1x/WEP/WPA/WPA2 gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ile güvenlikten taviz vermeyen WAP3205‘in kablosuz çalışma saatleri kullanıcıların isteğine göre ayarlanabiliyor. Böylece kullanıcının cihazın başında olmadığı zamanlarda, kablosuz çalışma modu kapatılarak gereksiz enerji kaybının önüne geçilebiliyor.

WAP3205, ayarlanabilen kablosuz çıkış gücü ve 2 adet güçlü 5 dBi’lik anteni ile uzak mesafelerde kablosuz erişim ihtiyacı bulunan kullanıcılara sadece hız değil, aynı zamanda geniş bir kapsama alanı da sunuyor.

ZyXEL’in 300 Mbps hızını destekleyen 802.11n USB alıcısı NWD-271N ile uyumlu bir ikili oluşturan WAP3205, her iki cihaz tarafından desteklenen WPS özelliği ile dikkat çekiyor. Wi-Fi Protected Setup (WPS) özelliği tek tuş ile kolay ve hızlı güvenlik yapılandırması sağlayarak kullanıcıları karmaşık güvenlik yapılandırma ayarları ile uğraşmaktan kurtarıyor. Tıpkı cihazların kurulumu gibi, ağ bağlantısı güvenliğini sağlamak da kullanıcıların sadece birkaç saniyelerini alıyor.

:: Kablosuz ağ için hangi markayı tercih edersiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Hızın Tadını Çıkarın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu cıhazın fıyatı nekadar???

  2. SDN Okuru dedi ki:

    asus en iyisi bence birde bulabilsek piyasada

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Benim AirTies 125 Mbps desteliyor. ADSL2+

" Hızın Tadını Çıkarın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hızın Tadını Çıkarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hızın Tadını Çıkarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "