Okunma

Honor Türkiye Başkanı belli oldu!


05 Mart 2018 Pazartesi 10:16
Honor Türkiye Başkanı belli oldu!

Huawei grubunun cep telefonu alanındaki dijital markası olan Honor, Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürürken, beklenen atama da gerçekleşti ve Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang oldu.

honor türkiye başkanı

Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang oldu

Honor, Ocak 2018’de Türkiye Başkanı olarak Kevin Wang’ı atadı. Kısa süre içinde ürünlerini piyasaya çıkarmaya hazırlanan  markanın iş yönetimi ve büyüme operasyonuna liderlik yapacak olan Wang, daha önce Latin Amerika pazarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulundu.

Honor’da Türkiye Başkanı olarak göreve başlamadan önce 9 yıl boyunca Huawei’de çalışan Kevin Wang, son olarak 2017 yılından itibaren Latin Amerika Tüketici İş Grubu Ürün Direktörü olarak görev yaptı. Huawei’ye 2008 yılında katılan Kevin Wang, 2 yıl boyunca Şili’de Satış Müdürü, 3 yıl boyunca Huawei Şili Tüketici İş Grubu Direktörü pozisyonlarında çalıştı. Wang, 2013 yılında Huawei Latin Amerika’nın Satış Direktörü oldu ve 4 yıl boyunca bölgedeki kanal satışlarının yönetimini üstlendi.

:: Honor markasını takip ediyor musunuz?
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Honor Türkiye Başkanı belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Honor Türkiye Başkanı belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Honor Türkiye Başkanı belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "