Okunma

Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti


08 Mart 2018 Perşembe 09:48
Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti

Akıllı telefonlarını kısa süre içerisinde görücüye çıkarmaya hazırlanan Honor, alanının tecrübeli şirketlerinden Dora ile anlaştığını duyurdu. Global bilinirliğe sahip, genç, yenilikçi ve trend yaratan akıllı telefon markası, bu anlaşma ile yaygın satış kanallarında yerini alacak.

honor 9 lite

Honor Türkiye distribütörü Dora oldu

Kurulduğu 2013 yılından bu yana geçen kısa sürede, uluslararası pazarlarda önemli bir oyuncu olmayı başardı ve son derece rekabetçi ürünlerini 74 ülkede 80 milyon hayranına ulaştırdı. Farklı bölgelerde önemli başarılar elde eden şirket, küresel ayak izini resmi distribütörlük anlaşması ile Türkiye pazarına da taşıyacak. Simgeleşmiş marka ruhunu taşıyan ve gençleri “kendileri olmak” konusunda cesaretlendirme misyonu taşıyan, trend yaratan, yenilikçi ürünleri, çok kısa süre içinde tüm Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Honor’un tek yetkili distribütörü olan Dora, 2004 yılında kuruldu. Alanında yetkin, tüm kanallarla iş tecrübesi bulunan şirket, bugüne dek altıdan fazla şirketin distribütörlüğünü yaptı. Dora, bu kapsamda, sürdürülebilir, yönlendirilmiş hizmetler için 360 derece pazarlama ve özel ekiplerle satış geliştirme çalışmaları yaptı.

:: Honor konusundaki tüm gelişmeler
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti”

  1. mataramasuko dedi ki:

    Huawei n markası bu ayrı bir marka gibi giriş yapacaksa fiyat ucuz olmalı bence yoksa elinde patlar

  2. Kerim dedi ki:

    Sirketin markasini cok iyi verdiler adamlar.

" Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Honor, Türkiye’deki distribütörünü seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "